1. HMNL, 10. kolo, 11.02.2022, 19:00 h
MNK Šibenik 1983 2:5 Stanoinvest Futsal Pula

Futsal Pula do tri vrijedna boda u gostima u Šibeniku

Mihaela Bradovski • petak, 11.02.2022.

Nastavljeno je natjecanje u 1. HMNL susretom između Šibenika 1983 i Futsal Pule koji je otišao na stranu gostiju...

Šibenik 1983 s jednim od dvojice pristiglih Brazilaca u sastavu nije uspio doći do vrijedne pobjede protiv Futsal Pule, gosti su slavili s 5:2 i uzeli važne bodove.

Domaćinu nije pomoglo to što je poveo golom Zvonimir Šućura već u sedmoj minuti, gosti su imali odgovor i preko Nike Vukmira i Daniela Moravca stigli su do preokreta.

Ipak, Šućur je u 16. minuti još jednom svladao Žarka Luketina i poravnao na 2:2 da bi na kraju gosti bili ti koji nose prednost na odmor zahvaljujući golu Deana Moravca.

U drugom dijelu dugo se čekalo na pogotke, sve do 36. minute kada David Mataja podiže na 4:2. Isti igrač bio je strijelac i petog pogotka te je Futsal Pula odnijela pobjedu 5:2.