Dario Marinović zabio Barceloni, Cartagena zaustavila lidera

Branimir Korać • ponedjeljak, 14.02.2022.

Vodeća momčad španjolskog futsal prvenstva, Barcelona, nije uspjela nastaviti pobjednički niz, kod kuće je remizirala protiv Cartagene 2:2...

Dario Marinović nastavio je s odličnim nastupima u španjolskom prvenstvu. Njegova Cartagena u 15. kolu bila je na najtežem gostovanju u tamošnjoj ligi i remizirala 2:2.

Obje momčadi pune kvalitetom tražile su pobjedu u ovom susretu, a na kraju su se morale zadovoljiti remijem. Barcelona je ovim remijem učvrstila prvu poziciju dok je Cartagena učvrstila peto mjesto.

Pogodaka nije bilo sve do 25. minute kada je Marinović poslao loptu u mrežu i doveo goste u vodstvo, ali Barcelona s dva gola Ferraa radi preokret.

Cartagena je ipak izbjegla poraz, tri minute prije kraja Lucas poravnava na konačnih 2:2.