Bravo pregazio Rožmanovo Celje, Maružin stavio točku na i

Branimir Korać • subota, 19.02.2022.

U 22. kolu slovenskog prvenstva Bravo je u Ljubljani ugostio Celje i svladao ga s visokih 3:0 te učvrstio četvrtu poziciju na ljestvici...

Slovenci imaju na rasporedu susrete 22. kola, a otvorili su ga Bravo i Celje. Bravo je nastavio s odličnim nastupima te je stigao do druge pobjede u zadnja tri kola.

Rožmanovo Celje niže poraze i nalazi se na tek osmoj poziciji, a u ovom susretu upisalo je visok poraz 3:0 i tako potvrdilo lošu formu.

Dvostruki strijelac za domaćina bio je Gregor Bajde koji je postigao dva gola u prvih 20 minuta, a točku na i stavio je Loren Maružin u 77. minuti.

Maružin je ušao u igru 13 minuta ranije, a Renato Josipović odradio je cijelu utakmicu. Kod gostiju je svih 90 minuta igrao Ivan Božić.