West Ham minimalnom pobjedom zadržao visoku poziciju

Branimir Korać • ponedjeljak, 28.02.2022.

Nikola Vlašić s West Hamom je upisao pobjedu protiv Wolverhamptona s minimalnih 1:0, a hrvatski reprezentativac igrao je u završnici susreta...

U susretu 27. kola Premier lige West Ham je na svom travnjaku ugostio Wolverhampton i upisao minimalnu pobjedu 1:0.

Bila je to jedina utakmica u Premier ligi koja je odigrana u nedjelju, a Wolvesi su unatoč porazu potvrdili da su vrlo neugodan protivnik.

Trenutak odluke dogodio se u 59. minuti kada je Michail Antonio dobio loptu u 16 metara i vidio potpuno samog Tomaša Součeka na petercu, odlično ga je pronašao, a on bez problema zabio.

Nikola Vlašić ušao je u igru kao taktička zamjena u 91. minuti umjesto Michaila Antonija.