Toni Jović odveo Borac pred vrata prolaza u polufinale Kupa BiH

Branimir Korać • srijeda, 02.03.2022.

U prvom četvrtfinalnom susretu Kupa Bosne i Hercegovine Borac iz Banja Luke slavio je u gostima kod Tuzla Cityja...

Danas su na rasporedu prvi susreti četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine, Borac iz Banja Luke stigao je do pobjede u prvom susretu u gostima kod Tuzla Cityja.

Pobjedu i prednost uoči uzvrata osigurao je Toni Jović koji je zabio u 28. minuti za konačnih 1:0.

Jović je igrao do 63. minute kada ga je zamijenio Dino Ćorić. Kod domaćina Kobi Morris odradio je cijelu utakmicu, a Petar Mišić ušao je u 82. minuti umjesto Mirzada Mehanović.

U prvom susretu dana Igman je u gostima slavio kod Zvijezde s 1:0, a uzvrati su na rasporedu za dva tjedna.