Nino Serdarušić ipak zaustavljen u četvrtfinalu turnira u Rosetu

Branimir Korać • petak, 18.03.2022.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić nije uspio upisati pobjedu u četvrtfinalu turnira u Rosetu bolji je bio Kazahstanac Timofej Skatov...

Iako je već imao iskustvo nastupa protiv Timofeja Skatova, uostalom i svladao ga je prije manje od godinu dana u Perugiji, ovaj put nije uspio.

Kazahstanac je u četvrtfinalu turnira u Rosetu bio bolji u dva seta sa 6:4, 7:6 i tako izborio prolaz u polufinale.

Serdarušić je puno energije gubio na svom servisu gdje je protivnik imao čak 16 break prilika, a iskoristio je tri.

Prvi set Skatov je dobio zahvaljujući jednom breaku u petom gemu, a drugi set riješio je u tie-breaku nakon što je Serdarušić kod 5:3 servirao za set.