Nino Serdarušić sjajno krenuo pa ipak izgubio od šestog nositelja

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 21.03.2022.

Nino Serdarušić poražen je na startu zadarskog Challengera od Talijana Flavija Cobollija u tri seta...

Kako je krenulo, činilo se da će to biti jako dobar dan za Ninu Serdarušića. Pomeo je Flavija Cobollija u prvom setu, ali nije nastavio u tom ritmu.

Samo 35 minuta trebalo je Serdarušiću da uzme prvi set i to uz tek jedan izgubljen gem. Potpuno je kontrolirao igru te se nije činilo da bi Cobolli mogao zaprijetiti.

Međutim u drugom setu Talijan je stabilizirao igru nakon što je Serdarušić napravio break za 2:1, od,mah je uzvratio i krajem seta novim breakom došao do prednosti i seta.

Treći set bio je rutinski, Serdarušić je potpuno pao, imao je prilike za oduzeti servis protivniku, ali u ključnim trenucima bolji je bio Cobolli koji je sa 6:1 uzeo treći set i prošao dalje.

Protivnik u drugom kolu bit će mu Denis Istomin ili Dino Prižmić.