Luki Sučiću se potpuno otvorilo, zabio i u finalu Kupa!

Mihaela Bradovski • nedjelja, 01.05.2022.

Nogometaši Salzburga osmi put osvojili su Austrijski kup. U finalu su bili bolji s 3:0 od Rieda, a vodeći pogodak postigao je Luka Sučić...

Salzburg je osvojio dvostruku krunu, nakon što je obranio naslov prvaka Austrije, obranio je i naslov pobjednika Kupa.

Protivnik u finalu bio mu je Ried, a kvalitetniji Salzburg stigao je do slavlja 3:0. Potpuno zasluženo, bio je bolji i kvalitetniji protivnik.

Poveli su u 27. minuti novim pogotkom Luke Sučića koji igra u sjajnoj formi te je u zadnjih šest utakmica postigao šest pogodaka.

Sučić je nastavio i s kvalitetnom igrom u nastavku susreta, a pobjedu Salzburga potvrdili su u drugom dijelu Wober i Šeško.

Sučić je odigrao cijelu utakmicu, a kod Rieda Leo Mikić ušao je u 57. minuti.