Hrvati i dalje zabijaju, Stipićeva momčad uvjerljivo slavila

Branimir Korać • petak, 06.05.2022.

Hrvatska kolonija u Latviji smještena je u Audi gdje je stigla do treće uzastopne pobjede. Ovaj put Auda je slavila protiv Super Nove s 4:1...

Nakon nešto sporijeg otvaranja sezone, Auda pod vodstvom Tomislava Stipića stigla je do treće vezane pobjede i tako došla vrlo blizu vodećem kvartetu.

Protiv skromne Super Nove koja još ne zna za pobjedu, Auda je slavila s 4:1 riješivši pitanje pobjednika već u prvih pola sata.

U 13. minuti Tomislav Štrkalj je lijepo zabio glavom nakon odličnog ubačaja Bože Mikulića.

Treći gol je također djelo hrvatskog internacionalca, Marko Stolnik nakon kornera iz blizine je skrenuo loptu u mrežu.

Stolnik je odigrao cijelu utakmicu, Mikulić prvo poluvrijeme, a Štrkalj je otišao na odmor u 63. minuti.