HT Prva liga, 34. kolo, 06.05.2022, 18:00 h, Kranjčevićeva
Suci: Dario Kulušić, Goran Perica, Željko Bučar
Ivan Krstanović 50' (11m)
Slaven Belupo

Remi u Kranjčevićevoj, Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo odrađivali posao

Branimir Korać • petak, 06.05.2022.

Utakmica bez ikakvog rezultatskog značaja odigrana je u Kranjčevićevoj gdje su se sastali Hrvatski dragovoljac i Slaven Belupo...

Marino Kukoč
46'
26
Ante Kuliš
90'+3'

Zoran Zekić

Prve tri utakmice 34. kola HT Prve lige su samo uvertira u ono pravo što nas očekuje u nedjelju kada se sastaju Rijeka - Hajduk i Dinamo - Osijek. Kolo je otvoreno u Kranjčevićevoj gdje su Dragovoljac i Slaven Belupo remizirali 1:1.

Prvo poluvrijeme donijelo je vrlo malo uzbuđenja i sve ono zanimljivo dogodilo se na samom početku susreta. Već u trećoj minuti Roko Jurišić je ubacio s lijeve strane, a Matija Frigan proslijedio loptu u mrežu.

Pogodak isprva nije potvrđen, Željko Bučar podignuo je zastavicu, ali nakon pregleda snimke utvrđeno je kako je Božić zakasnio s reakcijom i nije bilo zaleđa.

Dragovoljac je tako rano poveo i bez problema držao vodstvo do odlaska na odmor. Slaven Belupo je u prvom poluvremenu bio vrlo indisponiran, nije pokazao praktički ništa i Zoran Zekić nije imao čime biti zadovoljan.

U nastavku ipak bolje izdanje Koprivničanaca. Vrlo brzo su se vratili u utakmicu, u 49. minuti dosuđen je kazneni udarac nakon igranja rukom Smolčića, a Krstanović takvu priliku ne propušta.

Nakon poravnanja, Slaven je bio bolji, Dragovoljac se sve više branio i na kraju i obranio. Utakmicu je završio s igračem manje s obzirom da je Karrica zaradio dva žuta kartona i desetak minuta prije kraja morao napustiti igru.