Rijeka visoko svladala novog slovenskog drugoligaša, zabio i novopridošli Vrančić

Mihaela Bradovski • petak, 24.06.2022.

Rijeka je ugostila novog slovenskog drugoligaša Brinje iz Grosuplja te ga je svladala s vrlo visokih 6:0...

Brinje je bilo prvi protivnik Riječana na pripremama za novu sezonu, a u neravnopravnom dvoboju Riječani su visoko slavili sa 6:0.

Od početka do kraja dvoboja kvalitetniji i raspoloženiji Riječani stvarali su prilike, zabijali i na kraju potpuno zaslužili pobjedu.

Već u četvrtoj minuti Rijeka je povela pogotkom Denisa Bušnje udarcem s ruba kaznenog prostora. U 26. minuti Vučkić je zatresao vratnicu, a sedam minuta kasnije izborio je kazneni udarac koji je i realizirao za 2:0.

Još jedan kazneni udarac viđen je u završnici prvog poluvremena kada je Jorge Obregon pao u 16 metara, a Kolumbijac je i zabio iz penala za 3:0.

U drugom poluvremenu uslijedile su i probleme, ali su golovi i dalje dolazili. U 55. minuti Frigan je povisio na 4:0, a sedam minuta kasnije Stanić postiže najljepši pogodak na susretu kada je pospremio loptu u sam gornji kut udarcem s ruba 16 metara..

U zadnjih deset minuta među strijelce se upisao i Mario Vrančić koji je zabio za konačnih 6:0.