Hajduk visoko poražen u dvoboju protiv vrlo dobrog Genta

Branimir Korać • subota, 02.07.2022.

Hajduk je odigrao još jednu utakmicu na pripremama u Austriji, u Friedbergu je igrao protiv Genta i upisao visok poraz 3:0...

Nova pripremna utakmica Hajduka nije donijela ništa posebno dobroga. Upisan je uvjerljiv poraz od Genta, a da su Belgijci u prvih sat vremena imali malo više mirnoće, moglo je završiti i još lošijim rezultatom za Hajduk.

Gent je bio spremniji, razigraniji i opasniji od Hajduka, lakoćom je došao do tri gola i propustio još niz opasnih situacija.

Sva tri gola pala su u 20 minuta razmaka, golijadu je otvorio u 28. minuti Hjulsager, a s dva gola ju je nastavio Bruno.

Ono što je pozitivno je nastup Stipe Biuka koji je još jednom izgledao dobro i raspoložena te se definitivno vraća na trag onih igara koje su i stvorile interes za njim.

Vremena za pripremu za SuperSport Superkup je sve manje, 9. srpnja Hajduk gostuje na Maksimiru i morat će izgledati znatno bolje ako želi Dinamu uzeti trofej.