Domagoj Pavičić dobro krenuo u Turskoj, odmah zabio u prijateljskom dvoboju

Branimir Korać • srijeda, 06.07.2022.

Konyaspor je odigrao prijateljsku utakmicu protiv turskog drugoligaša Erzuruma i slavio s 4:0, a među strijelcima bio je i Domagoj Pavičić...

Konyaspor drugu fazu priprema odrađuje u Erzurumu gdje je odigrao prvu prijateljsku utakmicu. Prvi protivnik bio je domaći drugoligaš Erzurum koji je svladan s 4:0.

Strijelac trećeg pogotka za Konyaspor u 54. minuti bio je donedavni igrač Rijeke Domagoj Pavičić koji je ušao u igru na početku drugog dijela.

Još dvojica bivših HNL-ovaca upisala su se među strijelce, nekadašnji napadač Splita Sokol Cikalleshi zabio je vodeći pogodak, a bivši igrač Istre 1961 Amar Rahmanović postavio je konačnih 4:0.

Inače, Pavičić je odradio cijelo drugo poluvrijeme, a prvo poluvrijeme odradio je drugi bivši Riječanin Robert Murić.