[VIDEO] Barišić lijepo zabio u pobjedi Rangersa, Čolaku poništen gol zbog zaleđa

Branimir Korać • nedjelja, 17.07.2022.

Rangersi su odigrali prijateljsku utakmicu protiv Blackpoola, a u prvih 11 bili su i hrvatski internacionalci Borna Barišić i Antonio Čolak dok je Nikola Katić ušao s klupe...

U nizu pripremnih utakmica koje europski klubovi igraju ovih dana, u akciji su bili i hrvatski internacionalci u dresu Rangersa koji su upisali pobjedu protiv Blackpoola s 2:1.

Od prve minute na terenu su bili Borna Barišić i Antonio Čolak, a malo je nedostajalo da jupravo Čolak dovede Rangerse u prvom poluvremenu u vodstvo. nakon ubačaja s desne strane, poslao je loptu u mrežu, ali bio je u zaleđu.

Što nije uspio on, uspio je Barišić početkom drugog dijela kada se izborio za loptu i ušao s lijeve strane prema sredini te lijepo naciljao suprotni kut za vodstvo Rangersa.

U 76. minuti Charlie McCann povisio je na 2:0 da bi Beryly Lubala samo smanjio u završnici na konačnih 2:1. Pogotke pogledajte OVDJE.

Barišić je igrao do 62. minute, Čolak do 77., a Katić je ušao u igru u 70. minuti.