[VIDEO] Debeljuh s dva pogotka vodio Cluj do pobjede

Matej Kačan • nedjelja, 31.07.2022.

Hrvatski napadač u dresu Cluja Gabriel Debeljuh nastavio je vrlo dobru formu s početka sezone te je s dva pogotka poveo preokret protiv Miovenija...

Nogometaši Cluja dosta uspješno paralelno guraju pretkola Lige prvaka i nastupe u rumunjskoj Ligi 1, a jedan od ključnih kotačića u toj ekipi je Gabriel Debeljuh.

Hrvatski napadač već je na tri pogotka u sezoni, nakon jednog Inter Escaladesu u Ligi prvaka dodao je i dva u ligi u 4:2 pobjedi protiv Miovenija.

Debeljuh je pogađao u 35. i 38. minuti i bio je ključan čovjek za preokret Cluja nakon to je Mioveni poveo rano, u sedmoj minuti.

Do kraja prvog poluvremena Cluj je povisio na 3:1, a u drugom dijelu pao je po pogodak na svakoj strani pa aktualni prvak nakon tri susreta u ligi ima šest bodova.

Rumunjima slijedi i dvomeč trećeg pretkola Lige prvaka u kojem igraju protiv Šahtjora iz Soligorska i svakako će Debeljuh i tu biti velika opasnost za Bjeloruse.