SuperSport Hrvatska nogometna liga, 4. kolo, 06.08.2022, 18:55 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Ante Čulina, Dino Knez, Ivan Janić
Slaven Belupo
0:0(0:0) Šibenik
Šibenik

Šibenik neporažen i u Koprivnici, zakazala realizacija kod obje momčadi

Mihaela Bradovski • subota, 06.08.2022.

Slaven Belupo i Šibenik navikli su na remije u međusobnim dvobojima. Ovo je čak 11. remi u zadnjih 16 međusobnih dvoboja...

Bernardo Matić
34'
28
Marcel Čanadi
46'
11
Ivan Dolček
46'
7
Leon Kreković
67'
19
Ivan Delić
88'
Damir Čanadi

Najavljivala se pobjeda s obje strane, izgledali su i jedni i drugi dobro u zadnjim utakmicama, ali do pobjede ovdje ipak nisu došli. Završilo je 0:0 što je na kraju bio i realan ishod.

Bilo je dosta dobrih situacija na obje strane, ali nekako je veliki broj pokušaja zapinjao u blokovima, pogođena je jedna vratnica, i upisano nekoliko promašaja.

Već u 35. sekundi odlična prilika za Šibenik, Niko Rak je dobio loptu u 16 metara, pokušao pucati, ali potpuno ju je promašio i pao uz smijeh s tribina.

Slaven Belupo je do prvog zicera došao u šestoj minuti. Kvržić je prošao desnom stranom i ubacio u sredinu, Rogić odbija loptu na desetak metara gdje je Talys koji puca iz sjajne pozicije, ali malo pokraj vratnice.

U prvom poluvremenu Damir Čanadi je morao napraviti prinudnu izmjenu, Stefan Perić zaradio je ozljedu i napustio igru u 34. minuti.

Centimetri su dijelili Slaven Belupo od pogotka u 39. minuti. Opalio je iznenada s 30 metara Caimacov, Rogić je ostao iznenađen, ali lopta pogađa vratnicu. Do odlaska na odmor još je jedan pokušaj imao Tepšić, ali rezultat se nije mijenjao.

U drugom dijelu u prvih 15 minuta dva puta je zaprijetio Čop, ali oba puta lopta je zapela u bloku.

Najbolja prilika za Šibenik stigla je u 73. minuti kada je Arai vukao kontru, dao loptu za Dolčeka koji ne puca dobro.

Ostalo je 0;:0, svakoj momčadi po bod i ako je nešto pozitivno, u seriji su utakmica bez poraza.