[VIDEO] Koper drži korak s Olimpijom, Novoselec strijelac u pobjedi u Novoj Gorici

Branimir Korać • utorak, 09.08.2022.

Slovenci su ovog vikenda imali na rasporedu susrete četvrtog kola, a za ponedjeljak je ostao dvoboj u Novoj Gorici između ND Gorice i Kopra koji je završen pobjedom gostiju 2:1...

Odigran je i posljednji susret četvrtog kola slovenskog prvenstva. ND Gorica ugostila je Koper i upisala poraz 2:1.

Koper je ovom pobjedom ostao odmah iza vodeće Olimpije koja ima stopostotan učinak, a Koprani imaju tri boda manje. S druge strane Gorica je na sedmom mjestu s tri boda isto koliko ima i posljednjeplasirani Maribor.

Koper je do vodstva u Novoj Gorici stigao u 39. minuti kada je nakon ubačaja iz kornera glavom pucao Kotnik, nije bio precizan u udarcu, ali je precizno proigrao Ivana Novoselca koji također glavom šalje loptu u mrežu.

Na početku drugog dijela domaćin je poravnao preko Nejca Mevlje da bi u 80. minuti Anis Jašaragić osigurao pobjedu gostima.

Kod Gorice Denis Cerovec odigrao je cijelu utakmicu, a Matej Jukić do 73. minute. Kod gostiju Novoselec je odradio svih 90 minuta, a Nikola Krajinović ušao je u 72. minuti.