Čolak nastavio zabijati, Rangersi ipak bez prednosti protiv PSV-a

Branimir Korać • srijeda, 17.08.2022.

Osim Bodo/Glimta i Dinama, još dva para play-offa Lige prvaka bila su danas u akciji. Kopenhagen je slavio protiv Trabzonspora, a Rangersi i PSV su remizirali...

Antonio Čolak napravio je odličan posao transferom u Rangerse. Uhvatio je golgeterski ritam i sada već četvrtu utakmicu zaredom postiže pogodak. Dva gola postigao je u prvenstvu, dva u kvalifikacijama Lige prvaka, odličan start za obostrano dobro raspoloženje.

Protiv PSV-a Rangersi su ušli u zaostatak u 37. minuti kada je Ibrahim Sangare pospremio loptu u mrežu nakon kornera i odbijanca, ali svega tri minute kasnije Rangersi se vraćaju golom Čolaka.

Nakon odlične akcije Tavernier je pronašao na nekih 12-13 metara Čolaka koji puca iz prve i šalje loptu u sam kut.

U 70. minuti velika pogreška vratara Beniteza. Lawrence je pucao iz slobodnog udarca s više od 30 metara, lopta je išla u Beniteza, ali mu je pobjegla i završila u mreži.

PSV je ipak neporažen napustio Glasgow, nakon ubačaja iz kornera Obispo u 78. minuti pogađa za 2:2. Čolak i Barišić odigrali su cijelu utakmicu.

Embed from Getty Images

Kopenhagen je u drugom susretu slavio 2:1 protiv Trabzonspora, ali neće mu biti nimalo lako u paklenoj atmosferi u Turskoj.

Viktor Claesson i Lukas Lerager odveli su domaćina do dva gola prednosti, ali Turci su uspjeli smanjiti preko Bakasetasa u 79. minuti.