[VIDEO] Pogledajte još jednom majstoriju Petkovića i golove koji su odveli Dinamo u Ligu prvaka

Branimir Korać • srijeda, 24.08.2022.

Dinamo je u uzvratnoj utakmici Lige prvaka svladao Bodo s 4:1 i izborio je prolaz u grupnu fazu Lige prvaka. U 90 minuta bilo je nedovoljnih 2:1, ali na kraju drugih 15 minuta Modri su zabili dva gola...

Jako teško, ali na kraju zasluženo. Dinamo je eliminirao Bodo/Glimt i izborio je nastup u grupnoj fazi Lige prvaka.

Krenulo je sjajno golom Mislava Oršića već u četvrtoj minuti, Dinamo je u prvom poluvremenu izgledao dobro i došao je do još jednog pogotka.

U 35. minuti Bruno Petković prekrasnim škaricama donio je Dinamu 2:0.

U drugom dijelu Norvežani su se vratili i izborili produžetke pogotkom Gronbaeka.

Ipak u 117. minuti Josip Drmić zabija za 3:1 dok u 120. minuti Petar Bočkaj stavlja točku na i.