Liga prvaka, skupina E, 1. kolo, 06.09.2022, 21:00 h
Salzburg 1:1 Milan
Milan

[VIDEO] Dinamo na vrhu skupine, Salzburg i Milan podijelili bodove

Branimir Korać • utorak, 06.09.2022.

Salzburg i Milan u drugoj utakmici u Dinamovoj skupini odigrali su neodlučenih 1:1 čime je Dinamo ostao usamljen na vrhu skupine...

Lijep je pogled na ljestvicu skupine E Lige prvaka. Dinamo je na vrhu s tri boda, iza njega su Salzburg i Milan s po jednim bodom dok je na dnu ljestvice Chelsea bez bodova.

Dinamo je slavio protiv Chelseaja, a u drugom susretu u skupini Salzburg i Milan remizirali su u zanimljivom dvoboju 1:1.

Kod domaćina nije bilo ozlijeđenog Luke Sučića dok je Roko Šimić utakmicu odgledao s klupe. Niti Milanov Hrvat nije bio na travnjaku, Ante Rebić nije bio niti u konkurenciji zbog ozljede.

Salzburg je stigao prvi do pogotka i to u 28. minuti kada je Fernando u 16 metara pronašao Okafora koji baca na stražnjicu Kalulua i zabija za 1:0.

U 40. minuti Milan se vratio, Rafael Leao bio je asistent, a Alexis Saelemaekers pogodio je za poravnanje.

U samoj završnici susreta Milan je mogao do sva tri boda, ali Rafael Leao je zatresao vratnicu umjesto mreže.