Hrvatska U-19 reprezentacija golom u 90. minuti svladala Maltu

Branimir Korać, hns.family • nedjelja, 25.09.2022.

Hrvatska nogo0metna reprezentacija do 19 godina pobjedom je završila nastup na Slovenia Nation Cupu...

Mlada hrvatska U-19 reprezentacija svladala je Maltu (2:1) u posljednjem nastupu na Slovenia Nations cupu 2022.

Izabranici Josipa Šimunića slavili su pobjedu zahvaljujući pogotku Nike Gajzlera u 90. minuti. Prethodno je Hrvatsku u prvoj minuti u vodstvo doveo Marko Brkljača, a rezultat izjednačio Alfie Bridgman u 70. minuti.

Za Hrvatsku su igrali: Mišević, Blažanović (46’ Rukavina), Živković, Brkljača (67’ Zvonarek), Hrgović (46’ Travaglia), Capan (67’ Lukanić), Damjanić (67’ Tikvić), Bukvić (67’ Bodetić), Šimić (46’ Šotiček), Bujić (75’ Gubijan), Klanac (46’ Gajzler).

AUTOR: Hrvatski nogometni savez