Čolak ne posustaje, s nova dva gola učvrstio titulu prvog strijelca Premiershipa

Branimir Korać • subota, 08.10.2022.

Rangersi su u desetom kolu škotskog Premiershipa ugostili St. Mirren i visoko su slavili s 4:0, a Antonio Čolak postigao je još dva gola...

Antonio Čolak u škotskom prvenstvu nastavlja maltretirati obrane i vratare te je treće kolo zaredom zabio dva pogotka.

Čolak je tako stigao do deset pogodaka u prvenstvu ove sezone i uvjerljivo je vodeći strijelac lige s tri gola ispred Celticovog Japanca Furuhashija, Makedonca iz Aberdeena Miovskog te Nizozemca iz Motherwella Van Veena.

Protiv St. Mirrena Čolak je bio strijelac prvog i trećeg pogotka svoje momčad, već u četvrtoj minuti pogodio je za 1:0, James Tavernier je zatim iz kaznenog udarca povisio na 2:0 i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom dijelu Čolak je u 73. minuti pogodio za 3:0 da bi u sudačkoj nadoknadi Sakala postavio konačnih 4:0.

Čolak i Borna Barišić bili su na travnjaku do 78. minute.