[VIDEO] Karlo Muhar u završnici donio Cluju pobjedu za nastavak dobrog niza

Branimir Korać • ponedjeljak, 17.10.2022.

U susretu 14. kola rumunjskog prvenstva Cluj je ugostio Sepsi i upisao pobjedu 2:1 uz pogodak Karla Muhara u završnici susreta...

Sepsi je imao priliku iznenađenjem i pobjedom u Cluju poravnati se s aktualnim rumunjskim prvakom na ljestvici, ali nije uspio. Dobro je krenuo, poveo, ali domaćin je došao do preokreta.

Za vodeći pogodak Sepsija zasluge nosi i Dubrovčanin Adnan Aganović koji je asistirao Ciobotariuu, no samo šest minuta kasnije domaćin je izjednačio preko Yurija Matiasa.

U 84. minuti Cluj dolazi do pobjede. Boateng je ubacio s desne strane, a Karlo Muhar odlično je skočio i glavom pogodio za 2:1.

U zasluženoj pobjedi domaćina Muhar i Kolinger odigrali su cijelu utakmicu, a kod gostiju Aganović je igrao do sudačke nadoknade.