SuperSport Hrvatski kup, 1. kolo, 18.10.2022, 15:00 h
Mladost Ždralovi
Mladost Ždralovi 6:0 Oriolik
Oriolik

Mladost u Ždralovima vrlo lako eliminirala Oriolik i izborila osminu finala protiv Hajduka

Branimir Korać • utorak, 18.10.2022.

Mladost iz Ždralova igrat će u osmini finala SuperSport Hrvatskog kupa. U prvom kolu lako je slavila protiv Oriolika sa 6:0...

Mladost je u Ždralovima potvrdila status velikog favorita protiv Oriolika i lako je slavila sa 6:0.

Domaćin je odigrao dobru utakmicu, od početka je dominirao i pobjeda nije dolazila pod znak pitanja.

Već na poluvremenu Mladost je vodila s 4:0 golovima Ivana Jajala, Ivana Abramovića i dvaput Marka Guje.

U istom ritmu domaćin je otvorio i drugo poluvrijeme, Jan Raužan i Jajalo u prvih pet minuta nastavka odveli su Mladost na 6:0.

Do kraja susreta promjena nije bilo, domaćinu je ovo bilo i više nego dovoljno za uvjerljiv prolaz i lagan posao u šesnaestini finala.