Vlašić i hrvatska kolonija iz Genoe izborili osminu finala

HINA, Mihaela Bradovski • utorak, 18.10.2022.

Talijani odrađuju susrete šesnaestine finala Coppa Italije, a prolaz su izborili Genoa i Torino koji su slavili na svom travnjaku...

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić igrao je do 81. minute za Torino u 4:0 (1:0) domaćoj pobjedi protiv Cittadelle kojom se momčad koju vodi Ivan Jurić plasirala u osminu finala Talijanskog kupa.

Vlašić je i dodao loptu srpskom reprezentativcu Nemanji Radonjiću koji je potom snažnim udarcem s više od 20 metara postigao prvi pogodak na utakmici u 21. minuti.

Pobjedu Torina u drugom poluvremenu su potvrdili Pellegri u 55., Schuurs u 76. i Zima u 80. minuti.

Embed from Getty Images

U osminu finala prošla je i Genoa koja je s 1:0 bila bolja od SPAL-a i tako izborila ulazak među 16 najboljih.

Pobjedu Genoi donio je Albert Gudmundsson iz kaznenog udarca u 40. minuti.

Cijelu utakmicu kod Genoe odigrali su Adrian Šemper i Milan Badelj, a Marko Pajač izašao je iz igre u 65. minuti.