Paket24 Premijer liga, skupina A, 3. kolo, 18.10.2022, 18:30 h
Varaždin 1930 27:42 Nexe Našice
Nexe Našice

Nexe u drugom poluvremenu zabio čak 27 golova Varaždincima

Mihaela Bradovski • utorak, 18.10.2022.

U odgođenom susretu trećeg kola Paket24 Premijer lige Nexe je u gostima visoko slavio protiv Varaždina s 42:27...

Rukometaši Nexea ostali su stopostotni i nakon gostovanja u Varaždinu. U odgođenom susretu trećeg kola slavili su s uvjerljivih 42:27, a prednost su stvorili u drugom poluvremenu.

U drugih 30 minuta Nexe je postigao čak 27 golova, upravo onoliko koliko su Varaždinci zabili u 60 minuta.

Još na početku drugog poluvremena Varaždinci su zaostajali samo jedan pogodak, ali nakon toga sve je bilo u znaku Nexea koji je vrlo uvjerljivo slavio.

Predvodili su ga Fahrudin Melić s osam golova, Marin Jelinić sa sedam te s po pet Ivan Sršen i Tomislav Severec.

Kod Varaždina Petar Sklepić zabio je devet golova.