SuperSport Hrvatski kup, 1. kolo, 19.10.2022, 15:00 h, NK Bistra, Bistra, gledatelja: 500

Branimir Korać • srijeda, 19.10.2022.

Lokomotiva je izborila prolaz u drugo kolo SuperSport Hrvatskog kupa visokom 6:1 pobjedom u gostima kod Bistre...

Josip Ljubić
66'
4
Tin Brezec
79'
8
Roko Nakić
79'
16
Marin Kereša
79'

Silvijo Čabraja

Napokon je Lokomotiva uspjela izbjeći značajniju dramu na početku puta u Kupu, međutim nije izbjegla ulazak u minus.

I protiv Bistre je prva primila pogodak, ali kasnije je ipak izdominirala i do vrha napunila domaću mrežu.

Bistra je povela već u petoj minuti pogotkom Tomislava Kukeca, ali sredinom prvog dijela Lokomotiva je izjednačila pogotkom Aliyua.

U drugom poluvremenu sve je bilo u znaku gostiju koji su tu bili i efikasni te s ukupno pet pogodaka u tom razdoblju otišli do visoke pobjede.

U 55. minuti Indrit Tuci donio je Lokomotivi preokret, a u zadnjih 20 minuta domaćin je potopljen.

Dvostruki strijelac u tom razdoblju bio je Sandro Kulenović, a po jedan pogodak dodali su Vladan Bubanja i Gabriel Grealish Groznica.