Cremonese 0:0(0:0) Milan
Milan

Milan kiksao kod momčadi koja jedina još ne zna za pobjedu

Branimir Korać • utorak, 08.11.2022.

Nakon što je Napoli u ranijem terminu upisao pobjedu protiv Empolija, Milan je imao pritisak pobjede kod Cremonesea, ali nije uspio slaviti, odigrao je 0:0...

Gostovanje kod Cremonesea zasigurno je jedno od onih na kojem se unaprijed upisuju bodovi, stoga u Milanu ne mogu biti zadovoljni.

Iako je razlika između ova dva protivnika značajna, Milan nije uspio upisati pobjedu, tek je remizirao bez pogodaka čime sada na drugom mjestu zaostaje za vodećim Napolijem velikih osam bodova.

Milan je bio bolji protivnik, imao je više prilika, ali nije ih koristio. Cremonese je tako stigao do svog sedmog remija i još uvijek ne zna za niti jednu pobjedu.

Već u prvom poluvremenu Milan je imao 3-4 vrlo dobre situacije, ali nije ih iskoristio. Vratar domaćina Marco Carnesecchi branio je jako dobro i skidao sve pokušaje domaćina.

Početkom drugog dijela gosti su se nakratko poveselili da su došli u vodstvo, ali pogodak Origija na kraju nije priznat zbog zaleđa.

Nastavio je Milan napadati i tražiti pogodak, ali nije išlo i završilo je bez pobjednika. Ante Rebić igrao je do 82. minute.