Hrvatska reprezentacija U-21 preokretom svladala Poljsku

Branimir Korać, hns.family • četvrtak, 17.11.2022.

Mlada hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine u prijateljskom susretu protiv Poljske upisala je pobjedu iako je prva primila pogodak...

U prijateljskom ogledu na stadionu Aldo Drosina, mlada hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je poljske vršnjake rezultatom 3:1.

Hrvatska U-21 pod vodstvom izbornika Igora Bišćana uspješno je odradila prvu od dvije ovomjesečne prijateljske provjere. U Puli je gostovala Poljska, koja je povela u 20. minuti preko Szymczaka.

Međutim, mladi Vatreni vrlo su dobro odgovorili te poravnali pogotkom Biuka u 32. minuti, a isti je igrač na isteku prvog poluvremena pogodio za 2:1.

Hrvatsku je pobjedu u samoj završnici dvoboja zapečatio Ljubičić pogotkom za 3:1. Na istom mjestu mladoj reprezentaciji 21. studenoga slijedi okršaj s Austrijancima.

Za Hrvatsku su igrali Sentić, H. Smolčić (84' I. Smolčić), Perković, Jelenić, Jurčec (84' Matić), Hodža (60' Šego), Palaversa (72' Bulat), Baturina (60' Pršir), Biuk (72' Stojković), Pašalić (61' Ljubičić), Beljo (60' Šimić).

AUTOR: Hrvatsli nogometni savez