Rijeka u prijateljskom dvoboju u zadnjih pola sata napunila mrežu Grobničana

Mihaela Bradovski • nedjelja, 11.12.2022.

Nogometaši Rijeke u prvom susretu koji je Sergej Jakirović vodio s klupe, svladali su sa 6:0 Grobničana...

Prijateljski dvoboj u kampu Rijeke protiv Grobničana otišao je na stranu domaćina koji je očekivano uvjerljivo slavio sa 6:0.

Teški vremenski uvjeti stvarali su probleme za obje momčadi, a Riječani su tek u nastavku susreta slomili otpor gostiju koji su se u prvom dijelu dobro držali.

Rijeka je u prvih 45 minuta stigla do tek jednog pogotka i to preko Frigana koji je u 40. minuti pogodio za 1:0.

U drugom dijelu Rijeka je mogla do drugog pogotka u 57. minuti kada je Antonio Marin izborio kazneni udarac, ali Vrančić puca preko gola.

U 62. minuti Rijeka dolazi do drugog pogotka, ubacio je Bogojević, a Obregon je zabio.

Tu se otvorilo pa je autogolom Okechukwua Rijeka povećala vodstvo, Obregon je dodao još jedan pogodak, prvi gol u riječkom dresu dodao je i Marin koji je u 89. minuti izborio još jedan penal, a ovog je realizirao Halilović.