Mihaela Bradovski • utorak, 13.12.2022.

Gorica nastavlja preslagivanje momčadi, a novi igrači Goričana do kraja sezone bit će Slavko Bralić, Kristian Fućak i Vinko Petković...

Nakon što je potvrđen dolazak Filipa Mrzljaka koji je zadnjih godina igrao u inozemstvu, Gorica je ujedno potvrdila i dolazak na posudbu trojice igrača Osijeka.

Riječ je o Slavku Braliću, Kristianu Fućaku i Vinku Petkoviću koji će pojačati konkurenciju.

Slavko Bralić odigrao je ove sezone u dresu Osijeka osam utakmica od čega samo tri od prve minute. Na početku sezone sudjelovao je u pobjedi kod Kizilžara svih 90 minuta, zatim je igrao u porazu od Istre također cijelu utakmicu kao i u porazu 3:1 kod Hajduka. U ostalih pet susreta igrao je manje od 20 minuta u svakom.

Fućak je skupio tek četiri nastupa, a zadnji još u kolovozu. Vinko Petković je pak bio na posudbi u Istri gdje je skupio 14 nastupa i upisao dva pogotka. Zabio je u remiju 1:1 protiv Rijeke te u pobjedi 3:0 kod Slaven Belupa.

"Sretni smo što smo u ovom trenutku uspjeli dovesti tri igrača Osijeka na posudbu do ljeta. Smatramo da Bralić, Fućak i Petković donose nogometnu kvalitetu, ali i karakter koji nam je potreban u borbi za opstanak. Želim im puno uspjeha u dresu Gorice", rekao je za klupsku stranicu sportski direktor Mario Brkljača.