Kraj pozitivnog niza i razočaranje: Biliću poraz s igračem manje

Branimir Korać • ponedjeljak, 26.12.2022.

U susretu 24. kola Championshipa Watford je ugostio Millwall i upisao poraz 0:2 u susretu u kojem je od 38. minute imao igrača manje...

Nakon četiri kola bez poraza i pobjede protiv Arsenala u prijateljskom susretu, Watford je upisao poraz. U 24. kolu Championshipa ugostio je Millwall i izgubio s 0:3.

U konačnici zaslužena pobjeda Millwalla koji je bio dosta bolji protivnik, imao je i igrača više, ali i do tog trenutka je bio bolji protivnik.

Već u 22. minuti Andreas Voglsammer zabio je za vodstvo Millwalla, a Slaven Bilić ubrzo mora vući i prvu izmjenu te vaditi iz igre ozlijeđenog Joaa Pedra.

Samo tri minute nakon toga Hassane Kamara radi glupost i zarađuje isključenje te ostavlja svoju momčad s igračem manje.

U nastavku Millwall je bio dosta bolji, tražio je novi pogodak, zatresao i okvir gola, a u 83. minuti napokon i povećao vodstvo preko Ziana Flemminga te potvrdio pobjedu 2:0.

Watford je propustio priliku približiti se trećoj poziciji koju trenutno drži Blackburn dok je Millwall napredovao do šestog mjesta.