Varaždin poražen u Italiji, Lecce s dva gola riješio pitanje pobjednika

Petar Jenjić • srijeda, 28.12.2022.

Nogometaši Varaždina poraženi su u prijateljskoj utakmici na gostovanju kod talijanskog prvoligaša Leccea s 2:0...

Prije kraćeg odmor uoči glavnog dijela priprema, nogometaši Varaždina odigrali su prijateljsku utakmicu protiv talijanskog prvoligaša Leccea.

S obzirom na to da domaćinu nastavak sezone kreće već 4. siječnja, ovo mu je bila izuzetno važna provjera. To se u konačnici i vidjelo na rezultatu jer je pitanje pobjednika brzo riješio i slavio s 2:0.

I jedan i drugi pogodak Lecce je postigao u prvom poluvremenu, a strijelac oba gola bio je 20-godišnji Joan Gonzalez koji je poentirao prvo u sedmoj, a zatim i u 16. minuti.

Varaždin je igrao u sastavu: Radošević (od 69. Bulat), Stanić, Stolnik (od 46. Jelenić), Ba (od 69. Škaričić), Kolarić, Teklić, Puclin, Pilj (od 69. Lusavec), Herrera (od 46. Perić), Brodić (od 46. Banovec), Šego (od 46. Elezi).