Biberon se izvukao iz teške situacije i prošao u finale Kutije šibica

Branimir Korać • srijeda, 28.12.2022.

Poznati su finalisti Kutije šibica gdje će se za titulu boriti Biberon Koestlin i Kerschoffset Kamgrad...

Polufinala Kutije šibica prošla su nekako prema najavama. U prvom polufinalu Kerschoffset Kamgrad opravdao je status favorita protiv CB Sea Wolf Gradnje Elez dok je u drugom polufinalu Biberon Koestlin bio na rubu ispadanja, ali na sedmerce je izbacio Polikliniku Milojević.

U prvom polufinalu Kerschoffset Kamgrad tek u drugom poluvremenu slomio je otpor CB Sea Wolf Gradnje Elez. Sva tri gola postigao je u tom razdoblju i s 3:0 otišao je u finale.

U 25. minuti Osredkar je pucao izvana i pred golom pogodio Roberta Grbića od kojeg se lopta odbija u mrežu. Ubrzo Čizmić radi sedmerac, a Žiga Čeh podiže na 2:0. U završnici je CB Sea Wolf Gradnja Elez zaigrao s vratarom igračem, a Kamgrad to koristi i preko Kristijana Pantića dolazi do konačnih 3:0.

U drugom polufinalu puno drame i na kraju puno razloga za razočaranje kod Poliklinike Milojević. Poliklinika je vodila 2:0 do 38. minute, ali nije izdržala i Biberon je izborio sedmerce.

Zvonimir Šućur i Filip Novak doveli su Polikliniku Milojević u vodstvo 2:0, ali u 38. minuti Gašpar puca izvana, Pavlić odbija loptu, ali do Jeffersona koji zabija.

35 sekundi prije kraja Biberon poravnava. Jelovčić je pucao, lopta je pogodila pred golom Čekola i odbila se u mrežu.

Uslijedilo je raspucavanje gdje je Luka Pavlović obranio udarce Čekola i Luke Perića i odveo Biberon u sutrašnje finale.

Finale je na rasporedu s početkom u 19:15 sati.