Antonio Mršić zabio za vrijednu pobjedu Umraniyespora u borbi za opstanak

Branimir Korać • nedjelja, 08.01.2023.

U 17. kolu turskog prvenstva važnu gostujuću pobjedu upisao je Umraniyespor koji je svladao Giresunspor pogotkom Antonija Mršića...

Turci su nastavili sezonu 17. prvenstvenim kolom u kojem je Umraniyespor stigao do vrlo bitne pobjede. Nije izgledao najbolje većim dijelom sezone, ali u zadnja tri kola upisao je dvije pobjede i remi te se pomaknuo s posljednjeg mjesta na ljestvici.

Ukupno treću prvenstvenu pobjedu upisao je kod Giresunspora koji je svladan s 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je hrvatski internacionalac Antonio Mršić.

Mršić je ušao u igru u 64. minuti, a 20 minuta kasnije osigurao je pobjedu svojoj momčadi.

Za razliku od Mršića, Tomislav Glumac odradio je cijelu utakmicu u obrani Umraniyespora.

Konyaspor je u ranijem terminu remizirao 3:3 kod Karagumruka, a Robert Murić upisao je asistenciju u hat-tricku Mamea Dioufa.