Mlada Dinamova momčad u Premier League International Cupu slavila i kod Crystal Palacea

Mihaela Bradovski • subota, 04.02.2023.

Dinamova juniorska momčad stigla je i do druge pobjede u Premier League International Cupu ovoga tjedna. Nakon pobjede protiv Stokea, stiglo je i slavlje protiv Crystal Palacea...

Crystal Palace je do ove subote bio vrlo dobar u Premier League International Cupu, slavio je s čak 7:3 protiv PSG-a te s 1:0 protiv Herthe, međutim od Dinama nije bio bolji.

Modri su slavili s 2:1 i tako povezali dvije pobjede nakon što su svladali Stoke s 3:1. Šteta što u prvom susretu protiv Liverpoola prošle godine Dinamo nije bio kompletan te je takav oslabljen poražen s 2:0.

Protiv Crystal Palacea je poveo u 14. minuti pogotkom Marka Brkljače da bi se Londončani vratili u 43. minuti golom Fionna Mooneya.

U drugom dijelu Dinamo je vratio prednost na svoju stranu golom Lennyja Ilečića u 65. minuti.

Modri su utakmicu završili s igračem manje. Petnaest minuta prije kraja Fran Topić zaradio je drugi žuti karton.

U trećem susretu na ovoj turneji Dinamo će igrati protiv Evertona 8. veljače od 20 sati.