Šibenka nije uspjela obraniti prednost, Komarno ide u polufinale

Petar Jenjić • srijeda, 08.02.2023.

Košarkaši Šibenke nisu uspjeli izboriti polufinale Alpe Adria Cupa nakon što su u Slovačkoj poraženi s 11 razlike...

Nakon pobjede od sedam razlike u prvoj utakmici, košarkaši Šibenke otputovali su u Slovačku gdje su protiv Komarna branili stečenu prednost.

Ipak, momčad Damira Milačića nije je uspjela sačuvati, a Slovaci idu u polufinale nakon pobjede od 89:78. Ukupan rezultat na kraju je 160:156.

Nakon prvog poluvremena to je dobro i izgledalo, ali domaćin u nastavku ipak prelama susret u svoju korist. Šibenka je nakon 20 minuta imala četiri koša viška, no više od toga nije išlo.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Demarkus Tremayne Stuckey Jr. s 28 poena i pet skokova, dok je Shane Gatling dodao 19 koševa.

Jacob Kakar s 24 poena i Patrik Jambrović s 23 koša, devet skokova i pet dodavanja bili su najbolji kod Šibenčana.