Everton U-21 ipak je bio prejak za mladu Dinamovu momčad

Petar Jenjić • srijeda, 08.02.2023.

Dinamova juniorska momčad upisala je drugi poraz u četvrtoj utakmici u Premier League International Cupu, a danas je bolji bio Everton...

Mlada momčad Evertona igra odlično na Premier League International Cupu, a do četvrte pobjede iz četiri utakmice stigla je danas protiv druge ekipe Dinama.

Ovim porazom mlada momčad Dinama ostaje na šest osvojenih bodova, uz omjer od dvije pobjede i dvije izgubljene utakmice. U prethodna dva kola slavila je s 2:1 protiv Crystal Palacea i 3:1 protiv Stoke Cityja, a na startu izgubila od Liverpoola.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova. Za vodstvo mlade momčadi Evertona zabio je Francis Okoronkwo u 53. minuti susreta.

Na polovici drugog poluvremena Englezi su stigli do novog pogotka. Strijelac je bio Mohamed Katia Kouyate.

Rezultat se do kraja nije promijenio, a Dinamo je još ostao i s igračem manje nakon što je isključen Luka Vrbančić.