Kvalifikacije u Rotterdamu: Ymer ponovno koban za Goju

Petar Jenjić • subota, 11.02.2023.

Mikael Ymer svladao je Bornu Goju u dva seta na startu kvalifikacija za ATP turnir u Rotterdamu...

Ni drugi put u zadnjih 16 dana, a treći puta u karijeri, Borna Gojo nije uspio svladati Šveđanina Mikaela Ymera.

Trenutno 73. tenisač svijeta, postavljen za četvrtog nositelja kvalifikacija za ATP Rotterdam, slavio je s dva puta po 7:5 nakon sat i 40 minuta igre.

I jedan i drugi tenisač držali su svoj servis u prvom setu te nisu dozvoljavali protivniku ni break šanse. To je trajalo sve do 12. gema kada Ymer dolazi do prve break šanse i koristi je.

U drugom je setu Gojo prvi stigao do breaka i poveo s 4:3, ali do kraja je uspio dobiti samo jedan gem. Švedski tenisač tako ide dalje.