NBA G-liga: Nova izvrsna utakmica Luke Šamanića u pobjedi Celticsa!

Petar Jenjić • subota, 25.02.2023.

Hrvatski košarkaš Luka Šamanić odigrao je odličnu utakmicu za Maine Celticse koji su svladali Greensboro Swarm...

Do šeste uzastopne pobjede sezone stigli su Maine Celticsi koji su slavili u gostima kod Greensboro Swarma sa 120:106. Tako su stigli na omjer od 14 pobjeda i sedam poraza.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+)

Poslije prvog poluvremena Cetlicsi su vodili s deset razlike (59:49), da bi ta prednost narasla na 17 koševa uoči zadnje četvrtine (95:78). Do kraja gosti nisu imali velikih problema.

Scottie Lindsey s 32 poena i deset skokova predvodio je Celticse, a odmah iza njega bio je Luka Šamanić s 31 košem (12/18 iz igre, trica 4/6, slobodna bacanja (2/2), deset skokova, pet asistencija i četiri ukradene lopte.

Najbolji je kod poraženih, kojima je ovo bila četvrta izgubljena utakmica zaredom, bio je James Bouknight s 24 poena i sedam skokova.