Hrvati zabijaju i u Rumunjskoj, Sepsi slavio protiv Hermannstadta

Mihaela Bradovski • subota, 25.02.2023.

Hrvatski internacionalci u Rumunjskoj upisali su se među strijelce u dvoboju između Sepsija i Hermannstadta u kojem je pobjedu odnio domaćin...

U prvom susretu subotnjeg programa 27. kola rumunjskog prvenstva Sepsi je ugostio Hermannstadt i upisao očekivanu 2:1 pobjedu. No do nje nije stigao lako.

Igraj na utakmice rumunjske lige na SuperSport.hr (18+)

Poveo je Sepsi u 27. minuti, a strijelac je bio upravo hrvatski internacionalac Adnan Aganović koji je realizirao jednu od rijetkih prilika domaćina u prvom dijelu.

Sve do 76. minute na semaforu je stajalo tih 1:1, a onda gosti zarađuju kazneni udarac koji realizira još jedan Hrvat, Matko Babić.

Domaćin u konačnici ipak odnosi pobjedu. U 88. minuti Mihai Balasa pogađa iz novog kaznenog udarca.

Aganović, ujedno kapetan Sepsija, igrao je cijelu utakmicu, kao i Karlo Letica kod gostiju za koje je Babić ušao u igru u 70. minuti.