Borna Gojo u novom polufinalu, Japanac predao nakon velikog zaostatka

Petar Jenjić • petak, 03.03.2023.

Borna Gojo izborio je polufinale Challengera u američkom Wacu, a u četvrtfinalu je bio bolji od Shintara Mochizukija...

Čini se kako je Borna Gojo uhvatio dobru formu i van Davis Cup mečeva. Danas je stigao do nove pobjede i izborio polufinale Challengera u Wacu.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+)

Za protivnika je i danas imao Japanca, ovoga puta Shintara Mochizukija, trenutno 299. igrača svijeta. Nakon dobitka prvog seta, japanski tenisač predao mu je u drugom kod zaostatka od 4:0.

Hrvatski tenisač u prvom setu nije dozvolio nijednu break šansu protivniku kojem je dva puta uspio oduzeti servis pa povesti s 1:0.

Gojo je i u drugom setu nastavio u istom ritmu, a nakon vodstva od 4:0 Japanac mu je predao meč. U polufinalu čeka boljeg iz dvoboja Aleksandar Kovačević - Gastao Elias.