Šarić skroman u novoj pobjedi Thundera, triple-double Giddeyja

Petar Jenjić • srijeda, 15.03.2023.

Oklahoma City Thunder noćas je bila i više nego uspješna na domaćem parketu, a bolja je bila od Brooklyn Netsa. Novi poraz upisali su Detroit Pistonsi...

Do svoje šeste pobjede u zadnjih sedam utakmica stigla je Oklahoma City Thunder koja je na domaćem parketu slavila protiv Brooklyn Netsa sa 121:107.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena Netsi su vodili s deset razlike (62:52), ali odličnom trećom četvrtinom (38:20) dolaze do preokreta te nastavljaju borbu za doigravanje.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Shai Gilgeous-Alexander s 35 poena i sedam skokova, a izdvajamo i triple-double Josha Giddeyja do 15 koševa, 13 skokova i deset asistencija.

Dario Šarić odigrao je deset minuta te dodao četiri poena (2/3 za dva, 0/1 za tricu), a u tako kratkom vremenu skupio je i četiri prekršaja.

Netse je predvodio Mikal Bridges s 34 poena.

Novi poraz upisali su Detroit Pistonsi koji igraju bez Bojana Bogdanovića. Sa 117:97 bolji su bili Washington Wizardsi koje je predvodio Bradley Beal s 36 poena, šest skokova i sedam asistencija.

Najbolji je kod Pistonsa bio Killian Hayes s 20 poena i sedam asistencija.