Kaštela protiv Kvarnera uspješno započela borbu za najviši rang

Petar Jenjić • subota, 18.03.2023.

Kaštela su na domaćem terenu svladala Kvarner 2010 i tako na najbolji mogući način krenula u borbu za HT Premijer ligu...

Krenula je Liga za prvaka u drugom rangu hrvatske košarke u kojem se šest momčadi bori za plasman u viši rang. Danas je odigrana jedna utakmica.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Košarkaši Kaštela ugostili su riječki Kvarner i svladali ga rezultatom 76:62. Sve osim prve četvrtine pripalo je domaćoj momčadi koja može biti zadovoljan prikazanim.

Nakon prvih deset minuta Kaštela su gubila s 18:15, no do kraja poluvremena radi preokret. Na koncu treće četvrtine imala je 12 poena viška (54:42), a do kraja je sačuvala prednost.

Antonio Klepo predvodio je Kaštela s 18 poena, dok su po 11 koševa dodali Ante Perkušić (osam skokova) i Ante Delaš (pet skokova).

Najbolji je kod gostiju bio Josip Naletilić sa 16 koševa.