Pogodak Tičinovića u tijesnoj pobjedi Zrinjskog protiv zadnje ekipe lige

Petar Jenjić • nedjelja, 19.03.2023.

Nogometaši Zrinjskog iz Mostara na domaćem su terenu s 2:1 bili bolji od posljednje ekipe lige, Igmana iz Konjica...

Zrinjski Mostar na domaćem je terenu svladao Igman Konjic. Dvoboj prve i posljednje momčadi lige očekivano je otišao na stranu vodeće momčadi Premijer lige, no dosta teže od očekivanog.

Igraj na utakmice Premijer lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Zrinjski je slavio rezultatom 2:1 i tako ostao na 12 bodova prednosti ispred prvog pratitelja, Borca iz Banja Luke. S druge strane Igman je posljednji s 21 bodom, dva ispod linije ispadanja.

Domaću momčad je u vodstvo doveo Mario Tičinović početkom drugog poluvremena. To mu je bio peti prvenstveni pogodak ove sezone.

U 61. minuti napustio je igru, a gosti su poravnali u 68. minuti golom Stefana Denkovića, igrača koji je ušao u igru četiri minute ranije.

Ipak, pobjedu Zrinjskom u 85. minuti donio je Ivan Jukić na asistenciju Nemanje Bilbije.