Povratak Marina Ljubičića nakon ozljede, donio bod LASK-u u gostima

Branimir Korać • nedjelja, 19.03.2023.

U susretu 22. kola austrijskog prvenstva LASK je gostovao kod davljenika Hartberga i odigrao samo 2:2, a od poraza ga je spasio Marin Ljubičić...

Marin Ljubičić vratio se u sastav nakon dvije utakmice pauze zbog ozljede i odmah se okrenuo starim navikama te stigao do pogotka.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na gostovanju kod Hartberga zabio je u 87. minuti za konačnih 2:2. Florian Flecker je oštro ubacio pred gol gdje se Ljubičić najbolje snašao.

U igru je ušao u 65. minuti umjesto Ibrahima Mustaphe, tri minute klasnije je požutio i tri minute prije kraja zabio za bod.

Pogotke za domaćina postigli su Lukas Fadinger i Ruben Providence. Za goste je osim Ljubičića zabio Robert Žulj.

Matija Horvat kod domaćina ušao je u 62. minuti.

Među strijelce se upisao i Filip Bojić koji je otvorio golijadu u 21. kolu luksemburškog prvenstva, njegov Dudelange je u gostima s 5:2 svladao Ettelbruck, a Bojić je bio strijelac prvog gola na susretu već u petoj minuti.