Vručina zabio Slaven Belupu, Farmaceuti upisali pobjedu kod niželigaša u Dunjkovcu

Mihaela Bradovski • četvrtak, 23.03.2023.

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu. Nakon što su dan ranije remizirali u Pitomači, jučer su slavili u Dunjkovcu...

Reprezentativnu stanku nogometaši Slaven Belupa koriste kako bi odigrali prijateljske utakmice, u planu su tri, a prve dvije su već odrađene. Nakon 2:2 remija u Pitomači, Slaven je slavio s 4:1 protiv Međimurca u Dunjkovcu.

Igraj na Slaven Belupo - Istra 1961 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Farmaceuti su poveli već u trećoj minuti pogotkom Borasa, a u 29. minuti na 2:0 povisio je Hoxha. Za zadovoljstvo domaćih navijača pobrinuo se bivši igrač Slavena Bojan Vručina pogotkom iz kaznenog udarca, a 1:3 na odmoru postavio je Krstanović. Četvrti gol za Slaven u završnici susreta postigao je Vlašić.

Pred Slaven Belupom je još jedan prijateljski susret i to u subotu od 14 sati protiv osječke Olimpije koja slavi 100. rođendan. Bit će to ujedno i prilika za one koji se nisu istaknuli u ova dva susreta da se pokažu Zoranu Zekiću u što boljem svjetlu.

U Dunjkovcu je Slaven igrao u sastavu: Sušak, Bosec, Boras, Bašić, Talys, Turanjanin, Mioč, Mihalić, Krstanović, Manaj, Hoxha. Naknadno su ušli Marković, Herceg, Krušelj, Mrdaković, Vlašić.