Petar Jenjić • subota, 01.04.2023.

Odigrane su još četiri utakmice 21. kola SuperSport Druge NL u kojima je samo jedan domaćin stigao do pobjede. Radi se o Jadran LP koji je svladao Grobničan...

Nakon pobjede Marsonije, Zagorec iz Krapine pao je na pretposljednje mjesto. Barem privremeno, s obzirom na to da je danas svladao posljednje Međimurje.

Igraj na utakmice SuperSport Druge NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gostujuća momčad slavila je rezultatom 2:0. Matija Smrekar zabio je za vodstvo na početku susreta, dok je pobjedu u 66. minuti potvrdio Petar Bračević koji je pet minuta ranije ušao u igru.

Na prvo mjesto ljestvice vratio se Jadran Luka Ploče koji je na pred svojom publikom, u golijadi 3:2, bio bolji od Grobničana. Sada ima tri boda više od prvog pratitelja Sesveta.

Od 22. do 25. minute domaćin je postigao dva pogotka preko Nikole Rodina i Nikole Marića. Na 2:1 smanjio je Dražen Pilčić u 56. minuti, no već u sljedećem napadu Jadran se vraća na dva razlike preko Leonarda Petrovića.

Poraz Grobničana, koji je na 13. mjestu s 19 bodova, ublažio je Andre Franković u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Mladost Ždralovi gostovali su danas u Belišću kod istoimenog domaćina, a susret je zaključen bez pobjednika 1:1. Za goste je zabio Teo Herceg u 48., da bi osam minuta kasnije iz penala poravnao Deni Stojanac.

Dvoboj u Bjelovaru između istoimenog domaćina i Hrvaca završio je bez pogodaka.