Odlična utakmica Karla Vragovića u pobjedi Steaue

Petar Jenjić • četvrtak, 06.04.2023.

Hrvatski košarkaš Karlo Vragović istaknuo se u pobjedi svoje Steaue koju je predvodio u poenima i asistencijama...

Steaua Bukurešt igra Ligu za ostanak u najvišem rangu rumunjske košarke, a danas je na konto upisala desetu pobjedu kojom dijeli drugu poziciju od ukupno osam ekipa.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na domaćem terenu igrala je protiv CSM Targu Muresa, izravnog konkurenta na ljestvici, i stigla do pobjede rezultatom 91:80.

Nakon prvog poluvremena Steaua je bila dva koša u zaostatku (47:45), ali u nastavku ipak stiže do vrijednih bodova. Treću dionicu dobila je s 21:14, a četvrtu 25:19.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Karlo Vragović koji je susret zaključio s 22 poena (3/6 za dva, 3/7 za tricu, slobodna bacanja 7/7), četiri skoka i deset asistencija za 34 minute na terenu.

Goste je predvodio Anthony Tyrone Mathis s 18 poena, šest skokova i pet asistencija.