Raspucani Varaždin napunio mrežu Nedelišća

Sportnet • četvrtak, 13.04.2023.

Pred važnu utakmicu s Istrom 1961 trener Varaždinaca Mario Kovačević poveo je momčad na prijateljsku utakmicu u Nedelišće...

Nakon osvojenog boda u Koprivnici kod Slaven Belupa nogometaši Varaždina su uoči domaćeg dvoboja protiv Istre 1961 odigrali prijateljsku utakmicu u obližnjem Nedelišću. Istoimeni domaćin natječe se u petom rangu, u Međimurskoj Premier nogometnoj ligi i trenutno se nalazi na diobi drugog mjesta.

Igraj na Varaždin - Istra 1961 na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Član SuperSport HNL-a bio je nadmoćan tijekom svih 90 minuta, a nakon prvog poluvremena rezultat je bio 0:4 u korist Varaždina. Domaćina je načeo Stolnik, nastavili su Šaranić i Vuk, a rezultat poluvremena svojim drugim pogotkom postavio je Stolnik, ovog puta iz kaznenog udarca.

U drugom poluvremenu Varaždinci postižu još pet pogodaka za više nego uvjerljivu pobjedu 0:9. Dvostruki strijelci bili su Elezi i junak iz Koprivnice Domjanić, a jednog je postigao Pilj. Nedelišće je imalo nekoliko poluprilika, s tek jednom ozbiljnijom intervencijom Silića nakon pokušaja Saše Treske u prvom dijelu dvoboja.

Dodajmo ovome i jedan fun fact za kraj, prije petnaestak godina suigrači u dresu Nedelišća bili su glavni trener Varaždina Mario Kovačević, pomoćni trener Robert Težački, te glavni sudac ove utakmice Marijan Dumančić.

NK NEDELIŠĆE - NK VARAŽDIN 0:9 (0:4)
Stadion: SRC Trate, Nedelišće. Gledatelja: 250.
Suci: Dumančić, Čurila, Zobec.

Strijelci: 0:1 Stolnik (8'), 0:2 Šaranić (16'), 0:3 Vuk (20'), 0:4 Stolnik (32' - 11 m), 0:5 Pilj (68'), 0:6 Elezi (69'), 0:7 Domjanić (74'), 0:8 Domjanić (75'), 0:9 Elezi (90')

NEDELIŠĆE: Topolnjak, Vuk, Vibovec F., Pintarić M., Lesar, Farkaš, Mavriček, Treska S., Bujanić, Bacinger, Kocijan, Treska I., Vibovec J. Trener: Luka Murk.

VARAŽDIN: Silić, Pajić, Stolnik, Škaričić, Vuk, Belcar, Šaranić, Pereira, Herrera, Banovec, Domjanić, Bulat, Pilj, Elezi, Mitrovski, Urata, Ba, Vugrinec. Trener: Mario Kovačević.